Látka s vysokou odolností proti UV/WR záření barva černá

Kód: SHABLON-UV-WR
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Voděodolná tkanina odolná proti UV záření Voděodolná venkovní tkanina - Oxford 600D PU-UVVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
 / m
bez DPH
198 
163.64  bez DPH
m
Můžete nakoupit násobky 0.1 m
Minimální množství v objednávce:  0.1 m
Katalogy vzorků
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
SHABLON-UV-WR
EAN:
8595721052343
Složení materiálu +:
Polyester 100%
Gramáž:
250 g/m2
Šířka:
150 cm
Druh materiálu +:
Polyester
Barva +:
Černá
Vzor +:
Jednobarevná
Typ +:
Čalounění a nábytek
podklad:
UV/PU/WR
Použití:
pro výrobu batohů, reklamních tašek a chráničů, outdoorových a profesních oděvů, slunečníků, markýz, potahů na kočárky, cestovních tašek a kufrů
Certifikát +:
OEKO-TEX® Standard 100
Výška:
0,3 mm
Popis Látka s vysokou odolností proti UV/WR záření barva černá

Tkaninaoxford 600D PU odolný vůči UV záření

Oxford 600D PU-UV je odolná látka na markýzy odolná proti UV záření. Hustý, snadno odolává chemickému působení a vysokým teplotám. Používá se při výrobě markýz a potahů, batohů, stanů a tašek. Polyuretanová impregnace zajišťuje nepromokavost vnitřku a udržuje teplo.

Novinkou bylo ošetření povrchu chemickými látkami, které tkanině dodaly zcela nové vlastnosti:

 • odolný proti UV záření;
 • vodotěsný;
 • ochrana proti agresivním činidlům.

Aplikace

tkanina

600D PU se používá k výrobě

 • Průmyslová: tkanina Oxford PU-UV se používá k výrobě záclon, stanů, markýz, krytů na nákladní automobily, průmyslových přístřešků a dalších výrobků, které musí být odolné a nepromokavé.
 • Zahradnictví: Tkanina Oxford PU-UV se široce používá v zahradnictví na markýzy, stříšky, kryty nábytku, deštníky a další výrobky, které chrání rostliny a nábytek před deštěm, sněhem a slunečním zářením.
 • Sport a volný čas: Tkanina Oxford PU-UV se používá na stany, spací pytle, batohy, horolezecká lana a další výrobky, které musí být lehké, nepromokavé a odolné.
 • Automobilový a jachtařský průmysl: Tkanina Oxford PU-UV se používá k výrobě střech a přístřešků pro automobily, lodě, jachty a další dopravní prostředky, které potřebují ochranu před povětrnostními vlivy.
 • Zdravotnictví: Tkanina Oxford PU-UV se používá při výrobě ochranných plášťů, obleků, matrací, polštářů a dalších výrobků, které jsou nezbytné pro sterilní a hygienické prostředí.

Vlastnosti materiálu

Syntetická tkanina Oxford PU-UV 600D má díky jedinečné technologii košíkové vazby, která zabraňuje pronikání nečistot a vlhkosti do tkaniny, mnoho výhod.

 • Odolnost vůči UV záření.
 • Odolnost vůči vodě a schopnost odpuzovat nečistoty.
 • Vysoká pevnost a odolnost.
 • Tepelná odolnost. Tkanina si zachovává své vlastnosti a charakteristiky v teplotním rozsahu od -50 °C do +110 °C.
 • odolnost proti plísním a chladu
 • Nízká abraze vláken.
 • Rozpočtové náklady.
 • Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Převaha syntetických vláken v tkanině a ochranné vrstvě však vytváří skleníkový efekt, proto se nedoporučuje nosit oblečení z tohoto materiálu po dlouhou dobu, zejména při fyzické námaze.

Při výrobě materiálu lze použít příze různých tlouštěk. Čím silnější vlákna jsou použita, tím je tkanina hrubší a hustší. Hustota se měří v DEN a může se pohybovat od 150 D do 1800 D.

Vnitřní strana tkaniny je ošetřena polyuretanovou (PU) směsí, která odpuzuje vodu.

Pokyny pro péči

Jak pečovat o tkaninu Oxford PU-UV 600D

Materiál Oxford PU-UV 600D se snadno udržuje a stačí jej pouze pravidelně čistit, aby nedošlo k jeho znečištění.

 1. čištění: Povrchové nečistoty a prach jednoduše setřete měkkou vlhkou houbou nebo hadříkem. V případě potřeby lze použít měkký kartáč nebo flanel. Nedoporučuje se používat abrazivní nebo chemické čisticí prostředky.
 2. odstraňování skvrn: K odstranění skvrn používejte jemné čisticí prostředky, které nepoškodí PU povlak. Můžete například použít vodu a mýdlo nebo octový roztok.
 3. prevence znečištění: Aby se zabránilo znečištění tkaniny Oxford PU-UV 600D, doporučujeme používat potahy nebo kryty na nábytek, deštník. Vyvarujte se také kontaktu s tvrdými nebo ostrými předměty, které by mohly PU povlak poškodit.
 4. skladování: Při skladování tkaniny Oxford PU-UV 600D se vyhněte dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu záření a vysoké vlhkosti. Tkaninu doporučujeme skladovat na suchém místě při teplotě +5 °C až +25 °C.
 5. sušení: Tkanina Oxford PU-UV 600D by měla být po čištění nebo použití dobře vysušena. Nedoporučuje se používat k sušení tkaniny sušičku nebo jiné zahřívací zařízení, protože by mohlo dojít k deformaci nebo poškození PU povlaku
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek